İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Anne Altından Ev Doğumlu En Mini Boyda Orjinal Maltipolar

Anne Altından Ev Doğumlu En Mini Boyda Orjinal Maltipolar

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Maltipoo
İlan No 44088
İlan Tarihi 4 Aralık 2023
Yaş 3 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 8 İstek aldı
İncelenen İlan 1 Arama aldı
Görüntülenme 188 kez görüntülendi.

İlk adım Pet eğitimini tamamlamıştır Doğumlarından bu yana bakımları evde yapılmaktadır  Günü gelen aşı uygulamaları yapılmıştır  Irkının tüm özelliklerini fazlasıyla taşımaktadır  Tüy dökmez koku yapmaz özelliktedir ve antialerjik tir Alerji rahatsızlığı olan ailelerde bile hiçbir reaksiyona sebep olmamaktadır  Yeterince annesini emen minik afacan kuru mama ile beslenmektedir  Özellikle çocuklu ailelerimizin tercihi olan ırkımız apartman yaşantısına uyumludur ve evde yalnız kalabilir  Isırma kemirme havlama alışkanlıkları yoktur Karakter olarak yumuşak ve ılımlıdır  Çok zeki bir ırktır ve kolaylıkla sahibinden eğitim ve komut alır  Çocuklarla iyi anlaşır    Onlara vereceğiniz sevgi ve sağlıklı yaşam koşulları doğrultusunda ömürleri 15 ila 18 yıl arasındadır Bu sevgi dolu afacanlar ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz mesaj yada telefon yolu ile bizlerle iletişim kurabilirsiniz    Sağlıklı sevgi dolu patili günler dileriz

Yorumlar

Zeynep Gencer

Üyelik tarihi: 3 Mayıs 2022

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Zeynep Gencer
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.