İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Yurtdışı Shi̇htzu Yavrular Her Yere Gönderi̇li̇r

Yurtdışı Shi̇htzu Yavrular Her Yere Gönderi̇li̇r

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Shih Tzu
İlan No 48782
İlan Tarihi 12 Haziran 2024
Yaş 3 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 8 İstek aldı
İncelenen İlan 3 Arama aldı
Görüntülenme 212 kez görüntülendi.

YAVRULARIMIZ IRK VE SAĞLIK GARANTİLİDİR GÜNÜ GELEN SAĞLIK UYGULAMALARI YAPILDI YURT DIŞI VE ŞEHİR DIŞI GÖNDERİM YAPIYORUZ ANKARA İÇİ KAPIYA TESLİM EDİYORUZ TARAFIMIZDA BÜTÜN MALZEME VE AKSESUARLARI MEVCUT VETERİNERLİK HİZMETİMİZ VARDIR YASAL FİRMAYIZ BÜTÜN TECRÜBELERİMİZLE SİZİN YANINIZDAYIZ HER ŞEYDEN ÖNEMLİSİ SORUMLULUK SAHİBİ BİR ÖMÜR BOYU EVLAT GİBİ BAKABİLECEK KİŞİLERİN ULAŞMASINI RİCA EDİYORUZ MUTLU GÜNLER DİLERİZ

Yorumlar

YUNUS KOÇ

Üyelik tarihi: 23 Nisan 2024

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: YUNUS KOÇ
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.