İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Aile Evinden Shih Tzu Yavruları

Aile Evinden Shih Tzu Yavruları

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Shih Tzu
İlan No 43441
İlan Tarihi 9 Şubat 2024
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 10 İstek aldı
İncelenen İlan 5 Arama aldı
Görüntülenme 322 kez görüntülendi.
Anne ve babası bize ait, Ev ortamında özenle büyüttüğümüz çocuklardır. yavrumuzun düzenli sağlık kontrolleri yapıldı. Kuru mama yiyor ve yeni evine gitmeye hazır.✨ Apartman ev hayatına, en uygun ırktır sessiz sakindir cocuklarla çok iyi anlaşır. anti allerjik tüy dökmez. Güvenli teslim detaylar için lütfen arayın sevgiler.
Yorumlar

İzmirpuppies

Üyelik tarihi: 17 Ekim 2021

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: İzmirpuppies
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.