Üreti̇m Çi̇ftli̇ği̇mi̇zden Tatli Surat Maltese Terri̇er

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 22361
İlan Tarihi 2 Temmuz 2022
Yaş 2 Aylıktan Küçük
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var

1. Kalite Erkek / Dişi Irk Garantili Terrier yavrularımıza Ruhsatlı üretim çiftliğimizden sahip olabilirsiniz.Yeni doğan yavrularımızın  güncel fotoğraf ve videoları için iletişim kurabilir ya da randevu alarak İzmir'de ki çiftliğimizi ziyaret edebilirsiniz. Yavrularımızın sağlık kontrolleri  ve aşıları tamamlanmıştır. Karne ve ilgili  tüm belgeleri mevcuttur. İstanbul içi kapıda ödeme seçeneği bulunmaktadır, diğer tüm şehirler için pet-kargo  ile teslimat yapılabilmektedir. 

Hızlı ve profesyonel işbirliği için dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz,1. Kalite Erkek / Dişi Irk Garantili Terrier yavrularımıza Ruhsatlı üretim çiftliğimizden sahip olabilirsiniz.Yeni doğan yavrularımızın  güncel fotoğraf ve videoları için iletişim kurabilir ya da randevu alarak İzmir'de ki çiftliğimizi ziyaret edebilirsiniz. Yavrularımızın sağlık kontrolleri  ve aşıları tamamlanmıştır. Karne ve ilgili  tüm belgeleri mevcuttur. İstanbul içi kapıda ödeme seçeneği bulunmaktadır, diğer tüm şehirler için pet-kargo  ile teslimat yapılabilmektedir. 

Hızlı ve profesyonel işbirliği için dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz,

Yorumlar
414 kez görüntülendi.

Serra Saraç

İlan sahibi: Serra Saraç
Ara WhatsApp

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Footer
TAKİP ET