Tüy Dökmez Koku Yapmaz Red Brown Toy Poodle Yavrular

Tüy Dökmez Koku Yapmaz Red Brown Toy Poodle Yavrular

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Toy Poodle
İlan No 31039
İlan Tarihi 7 Haziran 2024
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 12 İstek aldı
İncelenen İlan 1 Arama aldı
Görüntülenme 787 kez görüntülendi.

Tüy dökmeyen ve koku yapmayan red brown toy poodle yavrularımız ırk ve sağlık garantili olup üst kalitededir. Oyuncu, sevecen ve enerji dolu yavrularımıza hayran kalacaksınız. Apartman yaşantısına uyumlu sağlıklı yavrularımız 8 haftalık erkek ve dişidir. Günü gelen aşıları ve iç dış parazitleri yapılı. Secereli, mikrocipli ve pasaportlu olarak teslim edilecek. Dünya tatlısı red brown toy poodle yavrularımız için hemen iletişime geçebilirsiniz!

Yorumlar

Sami Yılmaz

Üyelik tarihi: 2 Mayıs 2020

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Sami Yılmaz
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.