İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Teacup Malti̇po Bebekler

Teacup Malti̇po Bebekler

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Maltipoo
İlan No 43770
İlan Tarihi 2 Mayıs 2024
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 31 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı
Görüntülenme 493 kez görüntülendi.

Maltipo bebeklerimi yeteri kadar anne sütü aldıktan sonra yeni yuvalarına gitmeye hazırdır.Türdeşlerini kıskandıran ipeksi tüyleri ile ön plana çıkan güzellikler ırk ve sağlık garantili olup rutin bakımları, kontrolleri ve ilk aşıları yapıldı WC eğitimli bebekler hakkında detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişim kurunuz. Bebeklerimiz İstanbul içi elden teslim olup İstanbul dışına sağlıklı ve güvenli bir şekilde teslim edilmektedir 

Yorumlar

Sefa demir

Üyelik tarihi: 20 Mayıs 2020

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Sefa demir
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.