Show Kalitede Pomeranian Yavrularımız

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 30242
İlan Tarihi 21 Kasım 2022
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var

Show kalitede pomeranian boo yavrularımız 8 haftalık erkek ve dişi. Tüm sağlık kontrolleri veteriner hekim tarafından yapılı. Irk ve sağlık garantili pomeranian boo yavrularımız oyuncu, sevecen, ailesine bağlı. Mükemmel tüy yapısına sahip, ırkının tüm özelliklerini taşıyan a kalitede pomeranian boo yavrularımızı şehir dışına gönderim imkanımız mevcut. Bu sevimli herkesi kendine hayran bırakan yavrularımız hakkında detaylı bilgi ve görsel için whatsapptan iletişime geçebilirsiniz. 

Yorumlar
76 kez görüntülendi.

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Footer
TAKİP ET