Show Kali̇te Toy Poodle Erkek Yavru

Show Kali̇te Toy Poodle Erkek Yavru

Fotoğraflar yükleniyor

0
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Toy Poodle
İlan No 42983
İlan Tarihi 6 Temmuz 2024
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 507 İstek aldı
İncelenen İlan 173 Arama aldı
Görüntülenme 9427 kez görüntülendi.
En sevimli secereli ve show kalite Toy Poodle. Irk ve sağlık garantili. Tüm aşı, parazit ve bağışıklık güçlendirme uygulamaları yapıldı. Irkının en iyi örneklerinden olan yavrularımızla ilgili detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz. Şehir dışına gönderim imkanı mevcuttur. Please contact us to get detailed information about our puppies, which re one of the best examples of their breed. Shipping outside the city is possible.
Yorumlar

Sami Yılmaz

Üyelik tarihi: 2 Mayıs 2020

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Sami Yılmaz
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.