Show Class Yavrular Saglık Ve Irk Garantili

Show Class Yavrular Saglık Ve Irk Garantili

Fotoğraflar yükleniyor

Türü Kedi Cinsleri
Cinsi British Shorthair
İlan No 43649
İlan Tarihi 19 Kasım 2023
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 12 İstek aldı
İncelenen İlan 2 Arama aldı
Görüntülenme 212 kez görüntülendi.

Yavrularimizin kalitesi  görsellerde mevcuttur.  Anne ve baba bize aittir. Ev ortamında insan ile büyüdüğü için insan ilişkileri üst seviyededir. Oldukça oyunculardir.    Ev ortamda kullandığımız ürünleri ve ek takviyeleri gorebilirsiniz. Yaşam alanlarıni da görebilirsiniz.    Not; yavrularımız üst sekment kalitededir. Sizden ricam merdiven altı 3. Sınıf mamalar ile beslenen ,  malasef ki hasta ve bakımsız yavrular ile kiyaslamayiniz. Irkını ve özelliklerini bilen kisiler irtibata geçerse sevinirim.

Yorumlar

Murat sağlam

Üyelik tarihi: 26 Temmuz 2021

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Murat sağlam
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.