İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Sevimli Teacup Sıfır Burun Maltese Bebeklerim

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Maltese Terrier
İlan No 37316
İlan Tarihi 1 Temmuz 2023
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 4 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı
Görüntülenme 160 kez görüntülendi.

Yavrularım anneden ayrılıp kuru mamaya başladılar. Tuvalet eğitimleri pede verildi. Ev ortamına uygun, tüy dökmeyen koku yapmayan bir ırktır. Genellikle tercih edilen ırklardandır. Astim ve bronşit hastalığı ayrıca alerjik rahatsızlığı olan kişilerin özellikle tercihi olabilir  Antialerjik yapıları sayesinde korkmadan sahiplenebilirsiniz. Evimizde hijyenik şartlarda bakıyoruz. Gerekli olan en iyi mamayı ve ek gıda, vitamin takviyeleri ile sağlıkla teslim edeceğim. Görüntülü arama sağlayabilirim. Dileyenlere klinikte teslim sağlayabilirim. Detaylı bilgi ve fotoğraflar için ulaşabilirsiniz. 

Yorumlar

Melis Demir

Üyelik tarihi: 28 Ekim 2022

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Melis Demir
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.