Secereli Mikrocipli 2 Aylık Pomeranian Boo Yavrularımız

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Pomeranian Boo
İlan No 28848
İlan Tarihi 19 Mayıs 2023
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 0 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı
Görüntülenme 118 kez görüntülendi.

Secereli, mikrocipli, kimlikli, Ab pasaportlu 2 aylık erkek ve dişi pomeranian boo yavrularımızın tüm sağlık kontrolleri veteriner hekim tarafından yapılı. Muhteşem güzellikte ayıcık surat pomeranian boo yavrularımız a kalitededir. Tüy dökmez, havlama huyu yoktur. Bu nedenle apartman yaşantısına uyumlu, egzersiz ihtiyaçları çok azdır. Bulundukları ortamda bütün ilgi ve dikkati kendine üzerine çeken sevimli hiç büyümeyen bi yavruya sahip olmak için hemen iletişime geçin. 

Yorumlar

Sami Yılmaz

Üyelik tarihi: 2 Mayıs 2020

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Sami Yılmaz
Ara WhatsApp

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.