İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

(sdk) Çiftlikten Sıfır Numara Malta Terierler

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 34117
İlan Tarihi 3 Şubat 2023
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 0 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı

 

2007 yılından itibaren Tarım İl standartlarına uygun, ruhsatlı bir şekilde, Star Dogs Kennel ismi altında hizmet vermektedir. Çiftliğimizde bulunan anne, baba ve yavruların tüm gerekli sağlık uygulamaları lisanslı veteriner hekim kontrolünde, düzenli olarak yapılmaktadır. Çiftliğimizin mutfak, barınak, doğumhane ve diğer elemanlarının temizliği her gün gerçekleştirilmektedir. Anne ve baba köpeklerimiz her gün, günlerini ırklar için özel ayrılmış bahçelerinde geçirmektedir.

Özenle seçtiğimiz, ırk özellikleri ve sağlık konusunda garanti verdiğimiz Yorkshire Terrier yavrularımız sizlere yönetmeliğe uygun olarak 8 haftalık teslim edilmektedir. Bu süreç içerisinde yavrularımızın parazit uygulamaları ve ilk aşıları yapılmakta, yavru yeterli anne sütünü aldıktan sonra kuru mamaya alıştırıldıktan sonra yeni sahiplerine ulaştırılmaktadır. İlanda görmüş olduğunuz fotoğraflar gerçek yavrularımıza aittir.

Yavrunuzu yerinde görerek, bağ kurarak tanıyarak seçmeniz için sizi çiftliğimize davet ediyoruz. İsteğiniz dahilinde video ve fotoğraf gönderebilir, görüntülü konuşma desteği ile yavrularımızı size gösterebiliriz.

Star Dogs Kennel Ailesi

 

 

 

Yorumlar
123 kez görüntülendi.

Gökmen Elmalı

Üyelik tarihi: 19 Haziran 2022

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Gökmen Elmalı
Ara WhatsApp

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Patibultr