Scottish Ve British Fold Yavrular

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No 7715
İlan Tarihi 15 Eylül 2021
Yaş 2 Aylıktan Küçük
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Yok
İç Parazit Yok
Dış Parazit Yok
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Yok

2. Yavruları olan kedimiz Mia nın scotish ve British yavruları yeni yuvalarına gitmeye hazır kedilerim ticari amaçlı üretilip satılmadığı için tüm bakımları ve mamaları dahil olmak üzere 1 . sınıf tercih edilmiştir ve annenin bakımı sağlığı iyi olduğu için yavrularımda 1. sınıftır isteyen gelip bakabilir kendim ise veterinerhekim öğrecisi olduğum için bu konularda hassas davrandım herşeyin iyisini kullanmaya çalıştım kendi şahsi whatsapp iletişim numaramdır sorularınız varsa ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
291 kez görüntülendi.

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Footer