Safkan Scottish Fold Blue Point Erkek Yavru

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 5500
İlan Tarihi 2 Ağustos 2021
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek
Durum Görüşülür
Aşı Yok
İç Parazit Yok
Dış Parazit Yok
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Yok

Babalık hakkı olan 7 Mart doğumlu Scottish Fold Safkan Blue Point erkek yavrumu iyi bir aileye (ücretli) sahiplendirmek istiyorum.

Annesi Scottish Fold Tortie, Babası British Shorthair Redpoint olmak üzere talep edenlere fotoğrafları atılacaktır. Yavrum gayet sağlıklı anne sütü emmiş kuru mamaya başlamıştır.

Kaliteli bir yavrudur iyi bakabilecek bir aile tercihe sebebidir.

 

scottish fold sahiplendirme, ücretli kedi sahiplendirme, cins kedi sahiplendirme, cins kedi al, scottish fold safkan blue point yavru

 

Yorumlar
378 kez görüntülendi.

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Footer