İncelediğiniz ilan yayından kaldırılmıştır. Yayıncı notu: Satmaktan vazgeçtim

Prens Brıtısh Longhai̇r

Prens Brıtısh Longhai̇r

Fotoğraflar yükleniyor

Türü Kedi Cinsleri
Cinsi British Longhair
İlan No 48791
İlan Tarihi 12 Haziran 2024
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek
Durum Rezervasyona Açık
Aşı Yok
İç Parazit Yok
Dış Parazit Yok
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Yok
İlan Whatsapp'tan 9 İstek aldı
İncelenen İlan 3 Arama aldı
Görüntülenme 295 kez görüntülendi.
Anne ve baba safkan british shorthair yavrularımızdır. Şuan 50 günlükler 15 gün sonra sahiplendirme yapılabilir kızımız şirinin oğullarıdır toplamda 2 erkek yavrudur . Kuru mama ve tuvalet eğitimleri tamamlanmıştır. Her hangi bir rahatsızlıkları yoktur veteriner kontrolünü dilediğiniz yerden yaptırabilirsiniz. Detaylı bilgi için arayınız anne baba resimleri ve tarafınızdan talep edilen bütün sorulara cevap verilecektir. Ayrıca görüntülü arama ile arayıp ve gelip evimde canlı da görebilirsiniz. Lütfen ciddi alıcı ve kedi bakmayı iyi bilen aileler irtibata geçerse sevinirim.
Yorumlar

Hakan

Üyelik tarihi: 12 Haziran 2024

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Hakan
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.