İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Orji̇nal Sıfır Numara Wc Eği̇ti̇mli̇ Maltese Bebekleri̇m

Orji̇nal Sıfır Numara Wc Eği̇ti̇mli̇ Maltese Bebekleri̇m

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Maltese Terrier
İlan No 28799
İlan Tarihi 8 Ekim 2023
Yaş 3 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 6 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı
Görüntülenme 337 kez görüntülendi.

Doğumlarından bu yana bakımları evde sürdürülen birbirinden güzel peluş oyuncak tadında maltese Bebeklerim yeni ailelerine gitmeye hazırdır. İç dış parazit tedavileri ve karma aşıları  tamamlanmış olup sağlık ve ırk garantililerdir. İlk adım wc eğitimleri verilmiştir. Anne baba görselleri özelden paylaşılır. Apartman yaşantısına kesinlikle uyumludur. Tüy dökmez koku yapmaz özelliktedir Havlama alışkanlıkları yoktur Aile yaşantısına uygun olan sıfır boyda ırkımızın yavruları için detaylı bilgiye bizlere yazarak yahut arayarak ulaşabilirsiniz. İzmir içinde adrese kadar teslim imkanımız bulunmakta olup İzmir dışında tüm illere güvenli şekilde gönderim hizmetimiz de mevcuttur

Yorumlar

Zeynep Gencer

Üyelik tarihi: 3 Mayıs 2022

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Zeynep Gencer
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.