İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Orjinal Mükemmel Kalitede Toy Poodle Bebekler

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Toy Poodle
İlan No 35797
İlan Tarihi 9 Nisan 2023
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Yok
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 20 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı
Görüntülenme 559 kez görüntülendi.

 

Show kalite yavrularımız sağlık ve ırk garantili. Mikrocipli, pasaportlu ve kimliklidir. Mükemmel kalitede olan yavrularımız oyuncu, enerji doludur. Tüm sağlık kontrolleri veteriner hekim tarafından yapılı. Dünya tatlısı yavrularımız yeni ailesini heyecanla bekliyor. Ayrıca şehir dışına gönderim imkanımız da mevcuttur. Detaylar için iletişime geçiniz.

 

 

 

Yorumlar

Sami Yılmaz

Üyelik tarihi: 2 Mayıs 2020

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Sami Yılmaz
Ara WhatsApp

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.