Kar Beyaz Irk Garantili Maltese Terrier Yavrular

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Maltese Terrier
İlan No 39322
İlan Tarihi 19 Eylül 2023
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 10 İstek aldı
İncelenen İlan 5 Arama aldı
Görüntülenme 182 kez görüntülendi.

Üretim çiftliğimizden ırk garantili yavrumuz teslime hazır yeni sahibini bekliyor.Koku yapmaz tüy dökmez hipoalerjenik bir ırk olan yavrularımız bakımı konusunda sizi hiç zorlamayacaktır.Çocuklarla ve aile bireyleri ile olan iletişime çok kuvvetli çok cana yakın olacaktır.Apartman dairesi için en uyumlu ırklar arasındadır.Günü gelen bütün sağlık uygulamaları ve iç dış parazitleri yapılmış olup veteriner kontrollünde gönderim sağlıyoruz.Her ile gönderim imkanımızla beraber yurtdışınada gönderim sağlıyoruz.Farklı ırk seçeneklerimiz daha büyük yavrularımız ve damızlıklarımızda mevcuttur.Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar

Filiz Akyüz

Üyelik tarihi: 21 Aralık 2020

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Filiz Akyüz
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.