İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Irkının En İyisi Akıta Yavrular

Fotoğraflar yükleniyor

0
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Akita Inu
İlan No 39041
İlan Tarihi 12 Ağustos 2023
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 15 İstek aldı
İncelenen İlan 2 Arama aldı
Görüntülenme 341 kez görüntülendi.

BURSA İÇİ EVLERE ELDEN TESLİM SAĞLIYORUZGEREKLİ AŞI UYGULAMALARI VE VETERİNER KONTROLLERİ YAPILMIŞTIRYAVRULARIMIZ IRK VE SAĞLIK GARANTİLİDİRTÜRKİYE’NİN HER YERİNE SORUNSUZ GÖNDERİM İMKANIMIZ VARDIRYAVRULARIMIZIN PET PASAPORTU MEVCUTTURTÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN REFERANS VERİYORUZDETAYLI FOTOĞRAF VE VİDEO İÇİN WHATSAPPTAN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZKEDİ VE KÖPEKLERİMİZİ CANLI GÖRÜNTÜLÜ ARAYARAK GÖREBİLİRSİNİZ VEYA MAĞAZAMIZA UĞRAYABİLİRSİZ

Yorumlar

MİNİ PATİLER ❤️

Üyelik tarihi: 16 Nisan 2022

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: MİNİ PATİLER ❤️
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.