Irk ve Sağlık Garantili British Shorthair Yavrularımız

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 30100
İlan Tarihi 18 Kasım 2022
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var

Irk ve sağlık garantili 8 haftalık british shorthair yavrumuz kimlikli, pasaportlu ve mikrociplidir. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz. Show kalite gri british shorthair yavrularımız 8 haftalık erkek ve dişi. Mükemmel kalitede, oyuncu, enerjik british shorthair yavrularımızın sağlık kontrolleri veteriner hekim tarafından yapılı. İç ve dış parazitleri yapılı günü gelen aşı uygulamaları yapılı. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz. 

Yorumlar
1648 kez görüntülendi.

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Footer
TAKİP ET