İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Irk Garanti̇li̇ Golden Retriever Yavrulari Tesli̇me Hazir

Irk Garanti̇li̇ Golden Retriever Yavrulari Tesli̇me Hazir

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Golden Retriever
İlan No 13628
İlan Tarihi 5 Aralık 2023
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 32 İstek aldı
İncelenen İlan 7 Arama aldı
Görüntülenme 1643 kez görüntülendi.

 

Satılık Golden Yavruları

 

Merhaba arkadaşlar bursa köpek çiftligi olarak siz hayvan severlere 22 yıldır hizmet vermekteyiz çiftligimiz tarım ve köy işleri bakanlınca ruhsatlı ve denetlenen çiftliklerden biridir çiftligimizde yavrularımızı anne ve babalarını görerek sözleşmeli  alabilirsiniz.

 

Golden Retriever Yavruları

 

 

 

 

 

Golden retriever yavrularımızda diger yavru köpeklerimzde oldugu gibi anne ve babayı görerek anne altında secebilme imkanlarınız mevcuttur, Yavrularımızın günü gelen aşılama ve parazit uygulamaları yapılarak sağlıklı bir şekilde teslim edilmektedir ve bunların hepsi sözleşme yapılarak uygulanmaktadır.

 

Sözleşmeli Yavru Köpek Satışı

Artık günümüz şartlarında herseyde oldugu gibi yavru köpek almakta çogunlukla internet üzerinden olmaktadır ve araştırmaları yapılmaktadır söleşme sizi garantiye alan ve aldıgınız yavrunun ileride yaşayabileceginiz proplemlerin önüne geçmek için yapılmaktadır buyüzden alacagınız ve sizinle birlikte uzun seneler gecirecek bir yavru alırken alacagınız yerin muhakkak ruhsatlarını isteyiniz.

Tarım ve Köy İşleri Bakanlıgına Bağlı Köpek Çiftliği

Arkadaşlar vergi levhası veye süs hayvanları satış yapabilir belgesinin hiç bir geçerliligi yoktur bu belgeler sadece işin başında olan yerlerin alması gereken evrakların bir kısmıdır asılı ise tarım ve köy işlerinin verdigi ruhsattır bu belgeye sahip olmayan firmalar yasal firmalar deildir kesinlikle ve denetlenmezler.

 

 

 

 

Yorumlar

MUSTAFA AYDIN

Üyelik tarihi: 13 Ağustos 2021

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: MUSTAFA AYDIN
Ara WhatsApp
Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.