İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Harika Anatomi Chow Chow Yavrukar

Harika Anatomi Chow Chow Yavrukar

Fotoğraflar yükleniyor

0
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Çin Aslanı
İlan No 43308
İlan Tarihi 7 Kasım 2023
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 0 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı
Görüntülenme 80 kez görüntülendi.

Yavrularımız teslime hazırlar yeni sahiplerine gitmek için sabırsızlanıyorlar.Yavrularımız A kalite olup mor dillidir.Yavrularımızın günü gelen bütün sağlık kontrollerimiz tarafından yapılmıştır.Bakım ve eğitim konusunda teknik ekibimizle birlikte sürekli sizlerin yanında oluyoruz yavrumuzu beraber büyütüyoruz.Türkiye’nin her yerine sorunsuz bir şekilde gönderim sağlıyoruz.Şehir dışı müşterilerimiz için canlı bağlantı ile yavruları gösterebiliyoruz.Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar

Filiz Akyüz

Üyelik tarihi: 21 Aralık 2020

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Filiz Akyüz
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.