Üst Kalite Beyaz Chow Chow Yavrular

Fotoğraflar yükleniyor

0
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Çin Aslanı
İlan No 39671
İlan Tarihi 10 Eylül 2023
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 8 İstek aldı
İncelenen İlan 5 Arama aldı
Görüntülenme 226 kez görüntülendi.

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı ruhsatlı köpek çiftliğimizden A kalite orijinal Chow Chow yavrularımız.Köpeklerimiz  veteriner hekimimiz tarafından kontrol edilip günü gelen aşıları yapılmıştır.Yavrularımız sağlık karneleri ile teslim edilecektir.Yavrularımız yeteri kadar anne sütü emmiş sahiplendirilmeye hazırdır.Sağlık ve ırk garantilidir.Canlı görüntülü arama yapıp yavrunuzu seçebilirsiniz.Elden teslim tercihimizdir.Her ile gönderim yapılır.Not=YAVRULARIMIZ ÜCRETSİZ DEĞİLDİR

Yorumlar

Gürdal Tahmaz

Üyelik tarihi: 26 Ocak 2023

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Gürdal Tahmaz
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.