Gerçek Teacup Yorkshi̇̇re Terri̇̇er Yavrulari̇mi̇z

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 31454
İlan Tarihi 16 Mart 2023
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 7 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı
Görüntülenme 78 kez görüntülendi.

Tarım ve Orman Bakanlığı onaylı çiftlimizde en güzel şartlarda büyütülen black- bronz minik tüy yumakları Yorkshire Terrier bebeklerimiz şanslı sahiplerini bekliyor.
Günü gelen tüm uygulamaları yapılmış şekilde yeni ailelerine teslim edeceğimiz yüzde yüz ırk güvenceli miniklerimizin sevimli mi sevimli halleri yakından görülmeye değer.
Popüler süs köpekleri arasında zirveyi koruyan teacup yani nam-ı diğer fincan boy yavrularımızla tanışmak için hemen irtibata geçebilirsiniz.
 

Yorumlar

Fatma yıldırım

Üyelik tarihi: 12 Aralık 2022

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Fatma yıldırım
Ara WhatsApp

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Patibultr