İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Border Colli̇e Yavrular

Border Colli̇e Yavrular

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Border Collie
İlan No 48910
İlan Tarihi 17 Haziran 2024
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 9 İstek aldı
İncelenen İlan 5 Arama aldı
Görüntülenme 205 kez görüntülendi.

Çiftliğimiz Nilüfer’de güzel bir konumda olup dilerseniz anne baba ve yavruları ziyaret edebilirsiniz . Gelemeyenler için görüntülü görüşme yapabiliyoruz. Yavrularımız ırk ve sağlık garantisiyle verilmektedir. Ailenize ve yaşam standartlarınıza en uygun yavruyu beraber seçiyoruz ve yavrunuzu aldıktan sonra da eğitimi, bakımıyla ilgili destek veriyoruz. Aynı zamanda eğitim ve pansiyon hizmetimizde bulunmaktadır. İnstagram üzerinden de kopekokulubursa yazarak takip edebilirsiniz.

Yorumlar

Bursa Köpek Okulu

Üyelik tarihi: 16 Ekim 2020

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Bursa Köpek Okulu
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.