Border Colli̇e Yavrula Mama Ve Malzeme Kampanyalı

Border Colli̇e Yavrula Mama Ve Malzeme Kampanyalı

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Border Collie
İlan No 48649
İlan Tarihi 15 Haziran 2024
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 0 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı
Görüntülenme 124 kez görüntülendi.

BORDER COLLİE Yavruları Erkek ve dişi yavrularımız mevcuttur. Türkiyenin 81 İline 24 Saat İçinde Hızlı ve güvenli teslimat yapmaktayız. Türkiyede en fazla ırk barındıran resmi üretici bir firmayız BORDER COLLİE Yavrularımız safkan ve ırk garantilidir, Bir ömür birlikte olucağınız yavrularımız veteriner hekimlerin kontrolünde tüm testleri yapılmış, sağlıklı yavrulardır. Devlet tarafından verilen tüm belgelere sahip profesyonel hizmet veren ekibimiz ile sürekli olarak müsterilerimize destek vermekteyiz Yavrularımızı Whatsapp üzerinden Görüntülü arayarak görebilirsiniz daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Yorumlar
İlan sahibi: Köpek center köpek çiftliği
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.