İncelediğiniz ilan yayından kaldırılmıştır.

Bizim Oğlumuzu Görmeden Karar Vermeyin

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Toy Poodle
İlan No 38989
İlan Tarihi 25 Temmuz 2023
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 2 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı
Görüntülenme 91 kez görüntülendi.
Merhabalar Bir bayan olarak gönül rahatlığıyla önerebilirim poodle ırkını tüy dökümü yok koku yok alerjide yapmıyorlar.Uzun yıllardır bakıyorum çok akıllı kolay eğitilebilen bir ırktır. Resimlerinolan yavrumuz 2bucuk aylıktır çok oyuncu canayakındır Güvenle Ev dogumu yavru sahiplenmek isteyenler beni arayabilir mesajda gönderebilir yavruları ve bizi evimizde ziyaret edebilirsiniz dişi ve erkek bebişler var bizi sosyal medyadan inceleyebilirdaha önce sahiplendirdiğim bebişleride görebilirsiniz tarcinbal . Toypoodle
Yorumlar

Tutupoodle

Üyelik tarihi: 17 Eylül 2021

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Tutupoodle
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.