İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Anne Altından Irk Garantili Samoyed Yavrularımız

Fotoğraflar yükleniyor

0
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Samoyed
İlan No 11385
İlan Tarihi 10 Mart 2023
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 5 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı
Görüntülenme 195 kez görüntülendi.

Bursa köpekeğitim merkezimiz de bulunan samoyed kibarca bir köpekcinsidir.Sadece 1 kişiye sahip olarak yaklaşsa bile her insana sevgi için de yaklaşan bir köpektir.Sonderece iyi huyları bulunanan birköpektir. Yabancılarla arası çok iyidir. Hem oyuncu hemde arkadaş seven bu ırk bazı yabancılara ise havlayarak tepki verir.

Aile için iyidir genelde çocuklarla iyi anlaşabilmektedir. Samoyed Eğitime karşı direnç gösteren bir ırktır.Sahibine karşı bağlı olsada birden çok kişiyle beraber oynamayı daha çok sever. Kavga etmeyi seven bir köpek değildir. Diğer evhayvanları ile arası iyidir.

Yorumlar

MUSTAFA AYDIN

Üyelik tarihi: 13 Ağustos 2021

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: MUSTAFA AYDIN
Ara WhatsApp
Sonraki İlan

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.