A Kalite Orjinal Pormeranian Boo

A Kalite Orjinal Pormeranian Boo

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Pomeranian Boo
İlan No 28619
İlan Tarihi 21 Kasım 2023
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 11 İstek aldı
İncelenen İlan 1 Arama aldı
Görüntülenme 520 kez görüntülendi.

A kalite orjinal pomeranian boo yavrularımız evinize huzur ve neşe getirecek. Bitmek bilmeyen enerjileri ve sahibine olan sadakati ile bilinen pomeranian boo yavrularımız 8 haftalık hem erkek hem de dişidir. Ünlülerin en çok tercih ettiği hiç büyümeyen pomeranian boo bebeklerimiz ayıcık suratlıdır. Secereli, kimlikli, pasaportlu ve mikrociplidir. Şehir dışına gönderim imkanımız mevcuttur. Pomeranian boo yavrularına sahip olmak için iletişime geçebilirsiniz. 

Yorumlar

Sami Yılmaz

Üyelik tarihi: 2 Mayıs 2020

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Sami Yılmaz
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.