İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

A Kalite Orjinal Pomeranian Boo Bebekler

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Pomeranian Boo
İlan No 29190
İlan Tarihi 22 Nisan 2023
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 1 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı
Görüntülenme 212 kez görüntülendi.

A kalite orjinal pomeranian boo yavrularımız safkan. Hem erkek hem dişi pomeranian boo yavrularımız 8 haftalık. Veteriner hekim tarafından sağlık kontrolleri yapılı, aşıları ve iç dış parazitleri yapıldı karnelerine işlendi. Üst kalitede pomeranian boo yavrularımız yeni ailesini heyecanla bekliyor. Şehir dışına gönderim imkanımız mevcut olup detaylı bilgi ve görseller için iletişime geçebilrisiniz. 

Yorumlar

Sami Yılmaz

Üyelik tarihi: 2 Mayıs 2020

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Sami Yılmaz
Ara WhatsApp

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.