İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

3aylık Maltipoo Kızımız

3Aylık Maltipoo Kızımız

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Maltipoo
İlan No 43302
İlan Tarihi 7 Kasım 2023
Yaş 3 Aylık
Cinsiyet Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 1 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı
Görüntülenme 115 kez görüntülendi.

20 Temmuz doğumlu kızımıza yuva arıyoruz biz evde yokken ağlamasına gönlümüz razı gelmiyor çok oyuncu bir kız dost canlısı tüm malzemeleri ile verilecektir Çipli Kimlikli1adet iç dış parazit aşısı 2adet karma aşı yapıldı 1kuduz aşısı yapıldı Covid kanlı ishal testi yapıldı Göz ve kulak solisyonu 1basmalı 1kıtık tarağı YatağıMama ve su kabı 1adet astronot çanta1adet taşıma cantası ile verilecektir

Yorumlar

Gizem Karabaş

Üyelik tarihi: 1 Kasım 2023

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Gizem Karabaş
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.