Köpek İlanlarıPomeranian Boo kategorisinde 4990 ilan bulundu.

Pomeranian Boo

  • Görünüm
İlan Başlığı Fiyat İlan Tarihi Adres
Değerli Yorumlarınız
  • fiyat alabilirmiyim

    2024-01-30 02:09:02
  • Merhaba lar 2 aylık erkek olan köpeğin fiyatı nedir pomeranian lütfen bilgi verin

    2024-01-27 19:04:38
  • Yavru fiyat nekadar

    2024-01-16 03:30:29

Рomeranian Boo Yavru

Çoğu zaman oyuncak bir köpeğe benzetilen Рomeranian Boo; kuşkusuz günümüzün en sevimli köpek cinsleri arasında yer almaktadır. Küçük adımlarla yürüyüşü, masum masum bakan gözleri onu sevimli kılmak için yetmektedir. Ayrıca yaramaz çocuklar gibi oradan oraya zıplayıp oyun oynaması da sevimliliğine sevimlilik katmaktadır. Рomeranian’ı canlı görmüş her insan, her zaman bu minik canlılara sahip olmak istemiştir. Sizler için hazırladığımız Рomeranian Boo rehberi; bu canlıyla ilgili tüm detayları içermektedir.

Рomeranian Boo Özellikleri 

Рomeranian Boo’nun en dikkat çeken özelliği diye bir şey demek mümkün değildir. Çünkü bu ırkın tüm detayları dikkat çekmektedir. Genel özellikleri aşağıdadır.

•    Vücut görüntüsü yapısal olarak kareye benzemektedir.
•    Vücut oranı 1:1’dir.
•    Yetişkinler için ortalama yükseklik 18 ila 22 cm arasında değişim göstermektedir. Bu boyut 2-3 cm artıp, azalabilir.
•    Kafa yapıları vücutlarıyla muhteşem bir denge içerisindedir.
•    Gözleri oldukça koyu ve parlaktır.
•    Kulakları küçüktür ve daima dik durur.
•    Çift katmanlı kürke sahiptirler. 
•    Omuz çıkığı, açık fontanel gibi kronik rahatsızlıkları vardır. Fakat bu rahatsızlıkların görülme olasılığı oldukça düşüktür. 

Boo Кöpek 

Boo diğer süs köpeği cinsleri arasında en sadık cinstir. Zaten sevecen olan bu köpek, sahibine karşı beslediği yoğun sevgiyle muhteşem bir bağ oluşturmaktadır. Herkesle oldukça iyi anlaşabilen, diğer hayvanlara karşı uzak tavır sergilemeyen Рomeranian Boo; çocukları çok sevmektedir. Fakat çocuklarla oynatırken çok dikkat edilmesi gerekir. Çünkü çocuklar bu canlıyı çoğu zaman oyuncak sanıp, olumsuz hareketlerde bulunabilirler.

Рomeranian cinsi köpeklerin bu sevecenliğinin altında yoğun bir sinir de yatmaktadır. Öyle ki; tehdit edildiklerinde ya da herhangi bir şeyi tehdit algıladıklarında hemen savunmacı bir yapıya bürünürler ve hırlamaya başlarlar. Oldukça küçük olan boyutlara rağmen son derece cesur ve korkusuz olan bu cins kendinden emindir. Genel olarak saldırı eğilimi yoktur. Sadece sinirlenir.

Рomeranian Boo Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)

Bu güzel mi güzel ırk ile ilgili günümüzde birçok soru sorulmaktadır. Fiyatları, yavruları, bakım zorluğu, anlamı bu noktada en çok araştırılanlar arasında yer alıyor. Patibul olarak, en sık sorulan soruların cevabını sizler için hazırladık. İşte Рomeranian Boo ve hakkında sıkça sorulan sorular:

 

Рomeranian Yavru Kaç Para?

Рomeranian Boo yavru fiγatları çok merak edilen bir durum; Yine yukarıda belirttiğimiz kriterler yavru için de geçerlidir. Fiγatın 6.000 TL’den başlamaması ise; o fiγatın yetişkinlere yönelik olmasından kaynaklanmaktadır. Bugün tam anlamıyla sağlıklı bir Рomeranian Yavrusu için en az 15.000 TL’nin gözden çıkarılması gerekir. Tarafımıza iletilen sorularda “Рomeranian Yavru Kaç Para?” Sorusunun oldukça sık bir şekilde gönderilmesi, bu noktada açıklama yapma gereksinimi doğurmuştur. 2023 yılında ise ortalama olarak 17.000 lira ile 44.000 lira arasında fiγatı vardır  bu fiyat değişiminin sebebi ise yavru yada yetişkin Рomeranian köeklerin tüy, surat yapısı ve secere durumu önemli etkenlerdie .

 

Рomeranian Boo kaç yıl yaşar ?

Maltese Terrier ve Toy Poodle gibi oldukça popüler süs köpeklerinden biri olan Рomeranian Boo dostlarımız, bakım, beslenme ve eğitim süreçlerinde yavruluktan itibaren hassas davrandığımızda ortalama 12 - 16 yıl hayatımızın neşe kaynağı olmaya devam edebilir.

 

Pomeranian Boo Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)

Bize en çok sorulan bazı sorular ve merak edilen tüm cevaplar sizler için derlenerek en kısa ve öz şekilde aşağıda başlık halinde yer almaktadır. İşte Pomeranian Boo cinsi köpeğin hakkında en merak edilen sorulara aşağıda yanıt bulmak mümkündür.

1

Pomeranian Boo'nun Bakımı İçin Gerekenler Nelerdir?

Pomeranian Boo, düzenli şekilde egzersiz yaparsa sağlıklı olur. Ayrıca kaliteli mamalar ve bol bol sevgi de onun bakımının yapı taşlarından biridir. Bu cins köpeğin cilde oldukça hassas olduğundan doğal içerikli şampuanlar ve diğer bakım ürünlerine yer vermek gerekir. Düzenli olarak tüylerinin taranması ve patileri için özel losyonlar onun daha sağlıklı ve mutlu hissetmesine yardımcı olur.
2

Pomeranian Boo Köpeklerinin Karakter Özellikleri Nelerdir?

Pomeranian Boo cinsi köpek sevimliliği ve zekası ile bilinir. Enerjik tavırları hep ön plandadır. Sevimli, hareketleri ile ilgiyi üzerine çekmekte ustadır. Cesur ve duyarlı olduğu için çevreye karşı tetiktedir. Yabancılara karşı temkinli yaklaşır. Ayrıca kıvrak zekaları ile basit komutları kolay şekilde öğrenirler.
3

Bu Irkın Sağlık Sorunlarına Karşı Nasıl Önlemler Alınmalı?

Bu cins köpek ne kadar narin ve küçük görünse de aslında oldukça sağlam bir bünyeye sahiptir. Fakat ortopedik problemler bu köpeğin sağlık sorunları arasında yer alır. Dirsek çıkığı ve diz kapağı çıkığı gibi ortopedik problemler yaşı ilerledikçe daha fazla artış gösterir. Bu sorunlara önlem almak için düzenli olarak veteriner kontrolüne götürmek gerekir. Bununla birlikte Bu yüz köpeğin katarakt ve gözyaşı kanalı tıkanması gibi sorunlarla karşı karşıya kaldığını söylemek mümkündür. Bu sorunun önlemi için göz sağlığına dikkat etmek ve düzenli olarak göz çevresinde bulunan akıntıları temizlemek gerekir.
4

Pomeranian Boo'nun Eğitimi İçin En İyi Yöntemler Nelerdir?

Pomeranian Boo kıvrak zekasıyla sürekli olarak sahibini şaşırtan bir cins köpektir. Tuvalet eğitimi başta olmak üzere ev kuralları ve basit komutlar köpeğin hızlı şekilde öğrenebileceği eğitimlerdir. Oyun esnasında tuvalet eğitimi gibi zorlayıcı eğitim süreçlerini kolay şekilde öğrenebilirler. Ayrıca ödül maması ya da bisküvisi de onu eğitimine motive etmek için kullanılabilir. Sahibi ile arasında oluşan bağ ne kadar kuvvetli ise eğitim süreçleri de o kadar hızlı şekilde ilerler. Bu cins köpeğe olabildiğince sakin ve sevecen şekilde yaklaşmak son derece önemlidir.
5

Bu Irk İçin İdeal Yaşam Alanı Nasıl Olmalıdır?

Pomeranian Boo, sıcak yumuşak alanları oldukça sever. Bu nedenle kendi boyutuna uygun yumuşak bir köpek yatağı yaşam alanında olması gerekir. Ayrıca yatağının yakınında mama ve su kabının bulunması son derece önemlidir. Kendisine güvende ve mutlu hissetmek için en sevdiği oyuncakları da yaşam alanına eklenebilir.
6

Pomeranian Boo Köpekleri İle İlgili Yaygın Yanlış Anlamalar Nelerdir?

Pomeranian Boo cinsi köpek Çok narin ve kırılgan gibi görünse de aslında çok güçlü köpek cinsleri arasında yer alır. Zekası ile insanı şaşırtabilir. Beklenenden çok daha aktif ve hareketli bir köpektir.