İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

19 Ağustos Doğumlu Mi̇ni̇ Bebekleri̇m

19 Ağustos Doğumlu Mi̇ni̇ Bebekleri̇m

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Shih Tzu
İlan No 39631
İlan Tarihi 13 Aralık 2023
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 62 İstek aldı
İncelenen İlan 10 Arama aldı
Görüntülenme 1151 kez görüntülendi.

19 Ağustos doğumlu mini boy  safkan shih tzu bebeklerim yeni ailesini arıyor. Anne baba mini boy 4 kgdır. Mükemmel anatomi, sıfır burun, kusursuz maskeli tam bir biblo. Ev ve apartman yaşantısına uyumlu, tüy dökmez koku yapmaz antialerjik özellikte bir ırktır. Uysal karaktere sahiptir. Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

Yorumlar

Elif Köse

Üyelik tarihi: 3 Eylül 2020

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Elif Köse
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.