19 Ağustos Doğumlu Mini Bebeklerim

19 Ağustos Doğumlu Mini Bebeklerim

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Shih Tzu
İlan No 39631
İlan Tarihi 28 Kasım 2023
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 41 İstek aldı
İncelenen İlan 7 Arama aldı
Görüntülenme 687 kez görüntülendi.
19 Ağustos doğumlu bebeklerim, anne ve baba 4 kilo tüy dökmez koku yapmaz özelliktedir. Sıfır burun yapısı, kusursuz anatomisi ve ipeksi tüy yapısı ile ırkının en güzel örneklerindendir. Ev ortamında sevgiyle titizlikle bakılıyorlar. Yeterince (57 gün) anne sütü aldılar, şuan mini starter kuru mama yiyorlar. Sakin sosyal ve apartman yaşantısına uyumlu bir ırktır. Mersin - İzmir çevre illere elden teslim edebilirim, diğer iller için uygun şekilde güvenli gönderim yaparım. Son fotoğrafta anne ve babayı görebilirsiniz.
Yorumlar

Elif Köse

Üyelik tarihi: 3 Eylül 2020

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Elif Köse
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.