0 Burun Tea Cup Maltes Terrier / Erkek

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 2593
İlan Tarihi 10 Şubat 2021
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var

Yavru Malta Köpeği Hakkında Bilgiler

 

Maltese Terrieri cinsi köpeklerinin yavruları genelde sahibini çok severler ve çok kıskanırlar. Küçük olan bu köpekler apartman hayatı için en ideal köpeklerdir. Ev içinde de oldukça aktiftirler. Maltese Terrieri cinsi yavru köpekler uzun park yürüyüşlerinden çok büyük keyif alırlar. Tüyleri parlak ve de uzundur. Bu köpekler oldukça nazik olduğu sebebi ile genel olarak çok sevilirler. Hemen hemen her evde bu köpeklerde bakılmaktadır.

 

Yorumlar
81 kez görüntülendi.

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve satışı yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Footer