İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Yorkshi̇re Yavrularım Sağlık Ve Irk Garanti̇li̇di̇r

Yorkshi̇re Yavrularım Sağlık Ve Irk Garanti̇li̇di̇r

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Yorkshire Terrier
İlan No 33615
İlan Tarihi 12 Mart 2024
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 0 İstek aldı
İncelenen İlan 31 Arama aldı
Görüntülenme 1279 kez görüntülendi.

Yorkshire yavrularım sağlık ve ırk garantilidir dişi ve erkek mevcuttur günü gelen uygulama ve aşısı veteriner hekim tarafından yapılmıştır ruhsatlı üretim çiftliğimizden veteriner hekim kontrolünde çip pasaport ve taşıma çantasıyla teslim edilecektir. Detaylı bilgi ve görüntülü görüşme için lütfen arayınız her ile güvenli gönderim 

Yorumlar

Seda Zengi

Üyelik tarihi: 23 Mayıs 2020

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
İlan sahibi: Seda Zengi
Ara
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.