İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Yorkshi̇re Ev Üreti̇mi̇ Yavrum Sağlık Ve Irk Garanti̇li̇

Yorkshi̇re Ev Üreti̇mi̇ Yavrum Sağlık Ve Irk Garanti̇li̇

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Yorkshire Terrier
İlan No 34896
İlan Tarihi 19 Mart 2024
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 0 İstek aldı
İncelenen İlan 2 Arama aldı
Görüntülenme 563 kez görüntülendi.

Yorkshire yavrularım sağlık ve ırk garantilidir dişi ve erkek mevcuttur yavrularım ev üretimidir iç döş parazit ve aşısı veteriner hekim tarafından yapılmıştır veteriner hekim tarafından çip karne ve taşıma çantasında kontrollü gönderim yapılacaktır detaylı bilgi ve görüntülü görüşme için lütfen arayınız her ile güvenli gönderim sağlanır

Yorumlar

Seda Zengi

Üyelik tarihi: 23 Mayıs 2020

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
İlan sahibi: Seda Zengi
Ara
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.