White British Shorthair Blue Eyes

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 6178
İlan Tarihi 15 Ağustos 2021
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek
Durum Görüşülür
Aşı Yok
İç Parazit Yok
Dış Parazit Yok
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Yok

Merhabalar, kendi yavrularımın yavruları annesi ve babası 3 kuşaktır bizimle yaşıyorlar. Baba ve Anne safkandır. Baba Scottish Fold Beyaz ve Anne British Shorthair Bluepoint'tir. Kendi kedilerimiz evde büyüyorlar. Herhangi bir sağlık problemleri yoktur. Anne ve Babanın karneleri temizdir. Yavrum doğduğu günden beri düzenli olarak veteriner kontrolüne giriyor. Şu anda 1050 gr. 65 günlük sağlıklı ve oyuncu British olarak özelliklerini fazlasıyla taşıyor. Anne sütünü tamamladı. Kum ve mama eğitimi vardır. Hiç zorluk çıkartmaz o konuda. 5 Yavru doğdu ve sadece iki yavrumuzu ücretli sahiplendiriyoruz. Maddi açıdan hiç bir zaman kaçmadık. Hamileliği döneminde anne 3 kez ultrasona girdi. Yavruların tüm bakımları ve kontrolleri eksiksiz yapıldı. Sadece N&D tahılsız ile beslendiler ve aynı mamayla büyüyorlar. Anne ve Babasının bu son çiftleşme (doğum) olduğu için (önümüzdeki aylarda kısırlaşacaklar) herhangi bir şekilde üretim kedileri değildir. Büyük dedemden bize miras kalan bizim için çok değerli yavrulardır. Sürekli doğum yapan çelimsiz anne ve baba değiller öncelikle onuda belirtmek isterim.  Anne ve Babanın düzenli olarak kullandığı mama, yaş mama ve macunların isimlerini alta bırakıyorum araştırmak isterseniz. Sormak veya merak ettiklerinizi Whatsapp'tan mesaj bırakırsanız hızlı geri dönüş yaparım. Ümraniye ve Kozyatağı adreslerinde bulunuyorum.

 

Mamaları ; N&D Tahılsız, Tavuklu ve Narlı (YAVRU) Kedi Maması ( Doğan yavrular için sadece)

 

 

Anne ve Babanın Mamaları ; N&D Tavuklu Narlı Tahılsız Yetişkin Kedi Maması 

 

 

Anne ve Baba için Yaş Mama : Schesir Yaş Mama 

 

 

Macun Tüy için ve Vitamin : GimCat MultiVitamin, Zoovital (Immunovital) (Bağışıklık dirençleri için)

 

Yorumlar
436 kez görüntülendi.

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Footer