Vecihiden Golden Retriever Yavru Köpekler

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 24526
İlan Tarihi 5 Ağustos 2022
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Yok
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var

Bir kucak dolusu güzel gözlü, koca kafalı, baby face Golden Retriever yavrumuz mevcut olup mutlu olacakları yuvalarına gitmek için hazırlar. Kalitesiyle rakiplerini büyük ara fark atan veteriner kontrollerinden tam puan alan sağlık uygulamaları yapılmış erkek ve dişi bebekler 8 haftalık. Evde ya da bahçede rahatlıkla bakabileceğiniz, orijinal anne babanın bebeklerine garantili ve sözleşmeli sahip olmak ve canlı görmek isterseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. 

Yorumlar
131 kez görüntülendi.

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Footer