Ücretsiz Sahiplendirme Maltese Terrier

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Maltese Terrier
İlan No 39014
İlan Tarihi 24 Eylül 2023
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 0 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı
Görüntülenme 711 kez görüntülendi.

Kızım Prensesin yavruları dünyaya geldi ancak bakamayacağım için ücretsiz sahiplendireceğim. Takip şartı ile sahiplendireceğim prensesimin yavruları royal canin puppy mamasını kullanıyor. Sahiplendirdiğimde mama kabı, tarağı ile birlikte ücretsiz bir şekilde vereceğim. Lütfen daha önce köpek bakmış, hayvan sevgisi olan, 24 yaş ve üzeri kişiler iletişime geçsin. Mümkünse bahçeli evi olanlar önceliğim olacaktır. 18 yaş altında çocuklar mesaj atmasın!

Yorumlar

bekir bozalas

Üyelik tarihi: 18 Haziran 2023

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
İlan sahibi: bekir bozalas
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.