İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Tombi̇k Beagle Bebekleri̇m

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 28816
İlan Tarihi 24 Ekim 2022
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 0 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı

8 Haftalık mükemmel kalitede Beagle yavrularımızın iç dış parazitleri yapılı. Günü gelen aşı uygulamaları yapılı. Mükemmel surat yapısına sahip tombik beagle bebeklerimizi şehir dışına gönderim imkanımız mevcuttur. Apartman yaşantısına uygun, sahibine sadık, eğlenceli, enerjik birbirinden özel ve güzel bu yavrularımıza sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Yorumlar

Masal gül

Üyelik tarihi: 2 Mayıs 2020

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Masal gül
Ara WhatsApp

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Patibultr