İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Süper Kalite Ve Muhteşem Güzellik French Bulldog Platinyum E

Süper Kalite Ve Muhteşem Güzellik French Bulldog Platinyum E

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi French Bulldog
İlan No 45386
İlan Tarihi 31 Ocak 2024
Yaş 3 Aylık
Cinsiyet Erkek
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 10 İstek aldı
İncelenen İlan 5 Arama aldı
Görüntülenme 191 kez görüntülendi.

SÜPER KALİTE VE MUHTEŞEM GÜZELLİKTE FRENCH BULLDOG PLATİNYUM ERKEK YAVRUMUZ MUHTEŞEM BİR GÜZELLİĞE VE ANATOMİK YAPIYA SAHİP YAVRUMUZ 3 AYLIK OLDU YAVRUMUZUN GEREKLİ VETERİNER HEKİM KONTROLLERİ , İÇ DIŞ PARAZİTLERİ VE PUPPY DP AŞISI YAPILDI. HERŞEYİ İLE YUVADAN UÇMAYA HAZIR YAVRUMUZ YENİ AİLESİNİ ARIYOR. MUHTEŞEM KÜRK YAPISI VE MASMAVİ GÖZLERİ İLE AKLINIZI BAŞINIZDAN ALMAYA GELİYOR BU GÜZELLİK HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ ALMAK VE VİDEOLARINI İZLEMEK İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ TÜRKİYE NİN HER BÖLGESİNE GÜVENLİ GÖNDERİM YAPIYORUZ

Yorumlar

Alpay Kavuzlu

Üyelik tarihi: 4 Mayıs 2020

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Alpay Kavuzlu
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.