İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Sokağa Atıldı Acil Yuva

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No 13790
İlan Tarihi 7 Ekim 2021
Yaş 6 Aylık
Cinsiyet Erkek
Durum Sahiplendirme
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Yok
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Yok
İlan Whatsapp'tan 0 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı

Merhabalar bu çocuk zor zamanlardan geçti. Sahiplendirildi bı hevesle sonra sokağa atıldı. Şimdi ona çok iyi bakacak bir aile aranıyor. 6 Aylık erkek çok uysal gri tekir bir yavru. Yuvasını ona açıp iyi bir dost edinebilirsiniz. Hiç sokakta kalmadı kışın yaşayamaz. Diğer sokak kedilerinden çok korkuyor

Benzer ilan bulunamadı
Yorumlar
243 kez görüntülendi.

Onurcan Taş

Üyelik tarihi: 7 Ekim 2021

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Onurcan Taş
Ara WhatsApp

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Footer
Patibultr