İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Sevimli Köpüşler Sizleri Bekliyor

Sevimli Köpüşler Sizleri Bekliyor

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Maltipoo
İlan No 44921
İlan Tarihi 4 Şubat 2024
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 5 İstek aldı
İncelenen İlan 15 Arama aldı
Görüntülenme 146 kez görüntülendi.

Sevimlilikte birbirleriyle yarışan bebek suratlı yavrularımız yeni aileleriyle tanışmayı bekliyor. Dilerseniz veteriner kontrolünde teslim edebileceğimiz, hiçbir sağlık problemi olmayan sevgi dolu yavrularımızın iç dış paraziter uygulamaları ve ilk koruma aşısı yapıldı. Hem karakteristik hem fiziksel olarak ırkının tüm özelliklerini taşıyan ve ev ortamında büyüyen yavrularımız ile tanışmak için irtibata geçebilirsiniz.

Yorumlar

Ego Pet

Üyelik tarihi: 18 Mart 2023

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Ego Pet
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.