İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Fotoğraflar yükleniyor

1.500
İlan No 13949
İlan Tarihi 14 Ekim 2021
Yaş 3 Aylık
Cinsiyet Erkek
Durum Satılık
Aşı Yok
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Yok

3 aylık yavru kedimiz annesinden yeni ayrıldı yuvasını arıyor. İsmi Luna. Cinsinden dolayı sessiz sakin uyumlu ve hafif oyuncu bir kedi. Çocuklarla iyi anlaşıyor ve sevilmekten okşanmaktan ilgiden çok çok hoşlanıyor. Günü gelen iç-dış parazitleri yapılmıştır. Aşıları daha yapılmadı. Kedimi tüm eşyalarıyla birlikte vereceğim (kum kabı, 60 kilo kumu, taşıma kabı, yatağı, su mama kabı, 3 kilo maması, tırmalama tahtası)

Yorumlar
129 kez görüntülendi.

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Footer