İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 20575
İlan Tarihi 4 Haziran 2022
Yaş 10 Aylık
Cinsiyet Dişi
Durum Sahiplendirme
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Yok
İlan Whatsapp'tan 0 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı
Görüntülenme 56 kez görüntülendi.

Merhaba

 

Köpeğimizi balayı dönüşü ürgüpte yolda bulduk ve İstanbul a getirdik. O yüzden adını Ürgüp koydum. Ürgüp oyunu seven akıllı bir hayvan. Bir çok aşısını yaptırdık.Her 6 ay da bir iç dış parazit verilmesi söylendi. Kaliteli mamalarla beslendi ve beslenmeye devam ediliyor evde bakıyoruz. Her hafta 2 kere yıkamaya başladık. Kızım gibi hayvanımı olumsuz şartlardan dolayı sahiplendirmek istiyoruz. 11 aylık sosis tabir edilen cinstir.

 

 

 

Yorumlar

Gökhan Eryoldaş

Üyelik tarihi: 16 Mayıs 2022

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Gökhan Eryoldaş
Ara WhatsApp

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Patibultr