Safkan Yuvarlak Surat Prensimi Sahiplendiriyorum

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 5822
İlan Tarihi 9 Ağustos 2021
Yaş 1 Yaşında
Cinsiyet Erkek
Durum Sahiplendirme
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Yok

Merhabalar. 2 aylıktan buyana evimizde,yanımızda oğlumla uyuyup büyüyen Safkan yuvarlak surat British Shorthair prensimi kızımın tüy alerjisi sebebiyle, ona ömürlük bakacağına emin olduğum ve takipte kalacağım iyi bir aileye sahiplendireceğim. Aşıları tastamam ve karnesine işlidir. Kısır değildir. İki kez babalık tecrübesi yaşadı. Oldukça aktif bir babadır. Proplan Somonlu, Kuzulu protein mamaları ve özel Malt ve Multivitamin destekleriyle büyüttüm.Bu sebeple ırkına ve yaşına göre oldukça iridir. Kucağı sever. Tırnakları kesilirken dahi sakindir. Kesinlikle ve kesinlikle ısırma, tırmalama, koku bırakma huyu yoktur. Oğlumla büyüdüğünden özellikle çocuklarla arası çok iyidir. Arayıp bizzat görebilirsiniz.Petshopçular ve üreticiler sakın aramasın. Emin olmadığım bir aileye kesinlikle sahiplendirmeyeceğim. Teşekkürler. 

Yorumlar
235 kez görüntülendi.

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Footer