İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Safkan Irk Garanti̇li̇ - Sağlık Garanti̇li̇ - Bri̇ti̇sh Yavrular

Safkan Irk Garanti̇li̇ - Sağlık Garanti̇li̇ - Bri̇ti̇sh Yavrular

Fotoğraflar yükleniyor

Türü Kedi Cinsleri
Cinsi British Shorthair
İlan No 48356
İlan Tarihi 31 Mayıs 2024
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 4 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı
Görüntülenme 193 kez görüntülendi.

Yavrularımız SAĞLIK ve SAFKAN IRK garantili olup KIF onaylı A+ SCR’li anne ve babaların batımlarından elde ettiğimiz bebeklerdir. Yavrularımız sağlık garantisi kapsamında herhangi bir viral hastalığa yakalandığı müddetçe kendi kliniğimizde tedavi altına alıyor, nadir görülsede vefat gibi durumlarda size yeni yavru iadesi yapıyoruz. İşletmemiz, Türkiyede bu garantileri kaşeli imzalı ve resmi bir şekilde veren tek işletmedir. Bebeklerimizin günü gelen aşılarının tamamı Uzman veteriner hekim tarafından yapılıp, Kilo ve sağlık durumları her gün gözetim altında tutulmaktadır. En uygun fiyat en sağlıklı yavru ve SAFKAN ırk garantisi ile Kurumumuz yıllardır siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye ve vermekten gurur duyuyor, en kısa zamanda sizleri mağazamıza yavrularımızla iletişim kurmak ve yakından vakit geçirmeniz için ağırlamayı diliyoruz. (ARON PETSHOP & PETKUAFÖR PARAKENDE SATIŞ VE CANLI HAYVAN SAHİPLENDİRME OLARAK TEK ŞUBEDİR)

Yorumlar

Aron Petshop

Üyelik tarihi: 27 Mayıs 2020

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Aron Petshop
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.