İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi İngiliz Bulldog
İlan No 41386
İlan Tarihi 16 Eylül 2023
Yaş 2 Aylıktan Küçük
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 9 İstek aldı
İncelenen İlan 4 Arama aldı
Görüntülenme 236 kez görüntülendi.

Özel renkli, buruşuk suratlı ve iri cüsseli İngiliz Bulldog yavrularımız dişi ve erkek seçenekli halleri ile sizleri bekliyor.  Kaliteli dünya ırklarından birinin üyesi olan sağlıklı can yoldaşlarımızı gerçek hayvan severlere teslim ediyoruz.  Ender yapılı ve dış görünümlü maskotlarımızı daha iyi tanıyabilmek adına bizi zaman kaybetmeden arayabilirsiniz.

Yorumlar

Selçuk Tosunlar

Üyelik tarihi: 19 Haziran 2023

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Selçuk Tosunlar
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.