Pug Mops Sıfır Burun Gül Kuyruk Yavrularımız Rezerve Acıktır

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 2739
İlan Tarihi 16 Şubat 2021
Yaş 2 Aylıktan Küçük
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Rezervasyona Açık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var

* Sıfır burun Gül kuyruklu Pug mops yavrularımız erkek ve dişi olarak yeni yuvasına gitmek icin hazır sizi bekliyor. * veteriner takibiyle günü gelen aşılarının gerçekleştirildiği yavruların bu sayede ne şimdi ne ilerleyen dönemlerde herhangi bir sağlık kusuru görülmez. * Diliyen müşterilerimiz icin süreci kolaylaştırmak adına hangi şehirde olursanız olsun güvenli bir şekilde yavruların teslimatı yapılabilmektedir. *** KALİTE ASLA TESADÜF DEGİLDİR... ***

 

Yorumlar
65 kez görüntülendi.

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve satışı yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Footer