İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Poodle Ayarında Malti̇poo Bebekler

Poodle Ayarında Malti̇poo Bebekler

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Maltipoo
İlan No 45987
İlan Tarihi 31 Mayıs 2024
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 27 İstek aldı
İncelenen İlan 1 Arama aldı
Görüntülenme 308 kez görüntülendi.

Efsane anatomisi ile kendi türleri arasında on numara, sevimlilikte rakipsiz Maltipoo yavrularımız kendine has rengi ile göz dolduruyor.İlk koruma aşısı ile iç dış parazit uygulaması yapılmış olan sağlıklı bebişleri veteriner kontrolünde teslim alabilirsiniz.Tatlılığı ile görülmeye değer, gönderimi ve elden teslimi bulunan sevimli yavrular için bizimle iletişim kurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorumlar

Ego Pet

Üyelik tarihi: 18 Mart 2023

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Ego Pet
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.